Namens heel het Deventer Voetbal-team een ‘dank jullie wel’ voor het maken van zoveel doelpunten, want onze Wouter was bijna niet meer te houden na zo’n lange periode van ‘droogte’! Zodra de eerste ballen erin vlogen, was het Excelbestand alweer gevuld..

We missen nog 2 doelpuntenmakers: 1 van Koninklijke UD en 1 van Lettele. Wie helpt ons?

Attentie! Helaas is niet altijd duidelijk wie er gescoord heeft. Twitter, Facebook, KNVB- en clubpagina’s etc. worden bijgehouden en nagepluisd, maar heel soms kan het natuurlijk onduidelijk zijn. Klopt er iets niet? Mail Wouter dan (wouter@deventervoetbal.nl) zodat hij het kan corrigeren!

Overigens wordt het overzicht, bij een gelijke stand, weergegeven op alfabetische volgorde van de clubnaam.

Vorig artikelFel Sportclub begint goed aan de competitie
Volgend artikelDe rood-gele column van Robert Heukels – week 39
Wouter Hulsegge
Wouter Hulsegge is een 45-jarige Deventenaar en al bijna 35 jaar lid van SV Colmschate’33 waar hij al vele jaren actief is als vrijwilliger in diverse functies. Daarnaast helemaal gek en een groot kenner van het regionale amateurvoetbal met een voorliefde voor de Deventer clubs. Ook was hij de winnaar van de allereerste Deventervoetbalquiz.