Aan ambitie geen gebrek bij DVV Davo. De club gelegen op het Rielerenk is onder nieuwe voorzitter Volkan Ince een andere koers gaan varen. De ambitie is duidelijk; “We willen weer echt een representatief elftal neerzetten dat mee gaat doen om de prijzen”, zegt Ince. “Het doel is om een stabiele vierdeklasser te gaan worden. En we denken met het aanstellen van Mitchel dat we die koers kunnen gaan inzetten.

De Groot moest afgelopen zomer na een spectaculair kampioenschap met SV Terwolde zijn functie neerleggen vanwege problemen met zijn gezondheid. “Ik sta onder behandeling van een oncoloog in het UMCG te Groningen. Ik heb groen licht gekregen van de artsen om mijn passie weer op te pakken”, aldus De Groot. “Ik krijg maandelijks injecties in combinatie met medicijnen waardoor ik steeds meer in staat ben om het dagelijkse functioneren weer op te pakken. Als ik dan mijn grootste passie weer kan gaan uitvoeren moet je die kans met beide handen aangrijpen.” 

“Mitchel staat bekend om zijn expertise en werken met spelprincipes. Iets wat we graag bij onze club willen implementeren. Verzorgd en aanvallend voetbal is het streven, zo besluit Ince zijn relaas. 

De 36-jarige De Groot volgt daarmee het vertrekkende duo Hilbert Naberhuis en Onnie Ngoetra op. Davo verwelkomt Mitchel bij de club en wenst hem alle succes in het seizoen 25’/26’.

Vorig artikelVoorbeschouwing amateurvoetbal – 29 en 30 maart